geoportal MIESZKAŃCA -  Główny serwis kartograficzny SIP - na przystępnej mapie udostępnia informacje przydatne dla mieszkańców Powiatu Jasielskiego, w tym lokalizacje urzędów, aptek, mapę działek, budynków, bazę adresową  itp.. Wszystkie informacje prezentowane są na tle ortofotomapy.

portal TURYSTYCZNY - Serwis kartograficzny SIP - na przystępnej mapie udostępnia informacje przydatne dla turystów odwiedzających Powiat Jasielski, w tym lokalizację zabytków, atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych i punktów gastronomicznych, mapę szlaków turystycznych itp.. Dane wyświetlane są na tle ortofotomapy.

portal GEODETY - Serwis dedykowany przedsiębiorcom geodezyjnym oraz zaawansowanemu dostępowi do baz PZGiK, udostępnia informacje istotne dla realizacji prac geodezyjnych na terenie powiatu, ogłoszenia i informacje PODGiK. Z poziomu strony można przejść do modułu WebEWID w tym do Portalu Geodety - narzędzia pozwalającego na zdalną obsługę prac geodezyjnych.

portal publikacji METADANYCH - Serwis dedykowany publikacji metadanych geoinformacyjnych, udostępnia aplikację - Katalog metadanych służącą do wyszukiwania i prezentacji metadanych.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
ZROZUMIAŁEM